משך הקורס:

3 חודשים

11 מפגשים

קהל יעד:

כולם

תעודות:

תעודת התמחות

קורס גבות MASTER

קורס גבות Master מספק מסלול מקצועי יסודי ביותר ללימודי עיצוב גבות ושיטת המיקרובליידינג. בקורס זה תוכלי לרכוש את כל הידע והכלים על מנת לעסוק באחד התחומים המבוקשים והפופולאריים ביותר בעולם היופי והקוסמטיקה. הקורס מכשיר את תלמידיו להתמחות בעיצוב גבות על שלל תחומיו – החל מטכניקות וטרנדים לאיפור גבות, דרך עיצוב גבות באמצעות פינצטה, חוט ושעווה ועד לשיטת המיקרובליידינג באמצעות מחטים, שכבשה את העולם כולו. 

 

הקורס מורכב משיעור אחד העוסק בכל מה שצריך לדעת על איפור גבות, 4 שיעורים על עיצוב גבות באמצעות מריטת שיער ו- 5 שיעורים המלמדים את שיטת המיקרובליידינג. הקורס משלב בין לימודי תאוריה מפורטים, הכוללים הן שיטות קלאסיות והן טכניקות טרנדיות ועכשוויות, לבין לימודים מעשיים בלווי צמוד של מורה, הכוללים תרגולים על לטקס דמוי עור ועל מודליסטיות. 

מהי שיטת המיקרובליידינג?

מיקרובליידינג היא טכניקת עבודה ידנית להדמיית שיער בגבות. לעומת טיפולים אחרים עם מכשור חשמלי, המיקרובליידינג נחשב לטיפול עדין מאוד, המקנה תוצאות טבעיות ביותר. הטיפול מתאים לרוב האנשים, וכיום זוהי אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר למילוי גבות בארץ ובעולם בכלל.

מיקרובליידינג הוא טיפול מעולם המיקרו-פיגמנטציה ואינו נחשב לאיפור קבוע מכיוון שהוא זמני. ברוב המקרים מתבצעים שני טיפולים בהפרש של כחודש וחצי. בעבודה נכונה, טיפול מיקרובליידינג מחזיק בממוצע בין שנה לשנה וחצי, והיתרון שלו על פני שיטות אחרות הוא העובדה שהוא אינו מצלק את העור, לא גורם לשינוי בגוון הגבה, ומאחר שמדובר בטיפול זמני, הוא ניתן לשינוי בקלות יחסית.

בקורס לומדים כל מה שצריך לדעת על השיטה באופן המקיף ביותר: צמיחת השיער, שרטוט הגבה והתאמה למבנה הפנים, פיגמנטים שונים על העור, סוגי מחטים, עבודה על איפור קבוע קיים, מצבים רפואיים שעלינו לשים אליהם לב, שימוש במאלחשים, החלמות, טיפול ראשון ושני – כיצד לבצע, דרכי התמודדות עם בעיות נפוצות בטיפול – והכל תוך כדי תרגולים ועבודה מעשית.

 

מי מלמד בקורס מיקרובליידינג?

את הלימודים מנחים ומלווים טובי המורים בתחום, מאפרים, מעצבי גבות ומומחים בשיטת המיקרובליידינג מהשורה הראשונה. הצוות משלב בין מקצועיות ליחס חם ואישי לכל תלמיד/ה.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס מיקרובליידינג?

בפתיחת הקורס תקבלי ערכה עשירה הכוללת את המוצרים והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים ולעבודה לאחר הקורס. הערכה הורכבה תוך חשיבה מעמיקה על כל הפרטים, מהגדולים ועד הקטנים ביותר, הנדרשים לעיצוב גבות באמצעים שונים – איפור, מריטת שיער ומיקרובליידינג. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה, בהם: מחטים ופיגמנטים למיקרובליידינג, בלייד (להב) אוניברסלי רב פעמי לחיבור כל סוגי המחטים, לטקס דמוי עור לתרגולים, סרום לאחר טיפול, פינצטות, מספריים, סרגל מדידה, עפרון שרטוט, שבלונות לגבות ועוד. 

נגן וידאו

מהם הכלים שמעניק ביה”ס למינוף הקריירה כמאפר וכמעצב גבות ?
בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו: 5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתכנית הלימודים הרגילה ו-20 ימי צילום (תקף לשנתיים מיום ההתנדבות).

צילום: בן לאון לסטודיו ירין שחף

מה מייחד את “ירין שחף” מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של קורס גבות MASTER, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הביטחון המקצועי- ללא תשלום. 
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט “ירין שחף למען הקהילה” בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לך תעודת התמחות בתחום אשר תתווסף לתעודות הקודמות שקיבלת במסגרת לימודי איפור היופי.
תעודות אלה מאפשרות למאפרים להשתלב בהצלחה באחד התחומים הפופולאריים ביותר בענף האיפור.

גלילה לראש העמוד

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
המשך
עוד צעד אחד וסיימנו, מלאי את פרטיך ותוכנית הלימודים בדרך אליך!
בחזרה לקורסים
אישור הפרטים
דילוג לתוכן