משך הקורס:

חודשיים

8 מפגשים 

קהל יעד:

מאפרים

תעודות:

תעודת התמחות

קורס שיווק ומדיה חברתית למאפרים

אודות הקורס

הקורס מיועד לכלל בוגרי בתי הספר לאיפור ומתמקד בשיווק עצמי, המוביל להצלחה כלכלית. מטרת העל של הקורס היא להעניק ללומדים בו את כל הידע והשיטות להפוך למותג ידוע, מצליח ומשגשג. כיום, על מנת להצליח בעידן ריבוי הערוצים והרשתות החברתיות, המקצועיות צריכה להיות מתווכת תקשורתית לקהל היעד. בקורס יילמדו, באמצעות הרצאות, הפעלות, משימות ומטלות, כל השיטות שיגרמו לכם להיות מותג מצליח ומרוויח. הקורס מיועד לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום השיווק האישי, תוך התמקדות בעולם הביוטי.

מטרות הקורס

יצירת חזון מקצועי, הצבת מטרות והשגת יעדים.
תדמית אישית – שיפור הנראות והתדמית שלנו בעיני קהל הלקוחות הפוטנציאלים.
הענקת כלים יעילים לשיווק אישי ומקצועי בעולמות ה-ONLINE- וה-OFFLINE.

מה לומדים בקורס?
בקורס יילמדו כל השיטות שיהפכו אתכם למותג מצליח, החל מבניית אסטרטגיה מקצועית וחזון אישי להצלחה, דרך צילום נכון של תמונות סטילס וסרטוני וידיאו בסמארטפון, מיומנויות השימוש באינסטגרם, בפייסבוק וביוטיוב, מיומנויות לכתיבה יצירתית ושיווקית ועד לאמנות ה"נטוורקינג" (רישות עסקי) והמכירה. הקורס כולל הן תכנים תיאורטיים והן סדנאות מעשיות.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

לא נדרש ידע קודם בתחום השיווק והמרקטינג. הקורס מכיל תכנים מקיפים אודות התחום. במהלך הקורס ניתנים כלים רבים המכשירים כל אחד ואחת להיות עסק מוביל בתחום.

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה על ידי מיטב אנשי המקצוע, המתמחים כל אחד בתחומו – שיווק, מיתוג, צילום, כתיבת תוכן, ניהול רשתות חברתיות ועוד. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודת התמחות בתחום. 

גלילה לראש העמוד

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
המשך
עוד צעד אחד וסיימנו, מלאי את פרטיך ותוכנית הלימודים בדרך אליך!
בחזרה לקורסים
אישור הפרטים
דילוג לתוכן